Medewerkers

Fiona Bart

Praktijkconsulent & communicatiemedewerker

  communicatie@rhogo.nl; praktijkconsulent@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

René Batenburg

Medisch directeur

  batenburg@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Wouter Blokhuis

Medisch manager Huisartsen Spoedpost

  blokhuis@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Renée van den Bosch

Manager Huisartsen Spoedpost

  vandenbosch@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Ellen Bult

Managementassistente

  bult@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Mirjam Dijsselbloem

Marketing & Communicatie adviseur

  dijsselbloem@rhogo.nl
  035-203 1668 - 06 - 14 81 57 97

Simone Geldtmeijer

Projectmedewerker kwaliteit & zorg op de juiste plek

  geldtmeijer@rhogo.nl
  035 - 203 16 68 / 06- 25434142

Pepijn van den Hoogenband

Directeur bedrijfsvoering

  vandenhoogenband@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Jaap van der Horst

Voorzitter

  info@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Marionne van Klingeren

Teamleider Huisartsen Spoedpost

  vanklingeren@rhogo.nl
  06-46180884

Judith Melles

HR adviseur

  HR@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Marijke Oosterhuis

Projectmedewerker / kwaliteitsfunctionaris

  oosterhuis@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Mariska Rietman

Manager Care & Cure

  rietman@rhogo.nl
  06 – 15519376

Suzan Sijl-Dikkes

Teamleider Huisartsen Spoedpost

  sijl@rhogo.nl
  06- 555 65 707

Irene Spaltman

Medewerker Opleiding, Planning & Operatie

  spaltman@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Rosalie Tuinhout

Kwaliteitsmedewerker

  tuinhout@rhogo.nl
  06 55 56 57 06

Bernadette Wiersma

Financieel administratief medewerker

  administratie@rhogo.nl
  035-203 1668

Mariska Brinkers

Kaderhuisarts DM

  kaderhuisartsdm@rhogo.nl
  035 - 203 16 68