Medewerkers

Fiona Bart

Praktijkconsulent & communicatiemedewerker

  communicatie@rhogo.nl; praktijkconsulent@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

René Batenburg

Medisch directeur

  batenburg@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Wouter Blokhuis

Medisch manager Huisartsen Spoedpost

  blokhuis@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Renée van den Bosch

Manager Huisartsen Spoedpost & marketing adviseur

  vandenbosch@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Ellen Bult

Managementassistente

  bult@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Simone Geldtmeijer

Projectmedewerker kwaliteit & zorg op de juiste plek

  geldtmeijer@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Pepijn van den Hoogenband

Directeur bedrijfsvoering a.i.

  vandenhoogenband@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Jaap van der Horst

Voorzitter

  info@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Marijke Oosterhuis

Projectmedewerker / kwaliteitsfunctionaris

  oosterhuis@rhogo.nl
  035 - 203 16 68

Mariska Rietman

Manager Care & Cure

  rietman@rhogo.nl
  06 – 15519376

Nienke van Ouwerkerk

Teamleider

  vanouwerkerk@rhogo.nl
  035- 203 16 68

Mariska Brinkers

Kaderhuisarts DM

  kaderhuisartsdm@rhogo.nl
  035 - 203 16 68